Sem vložte podnadpis

Finanční Poradenství

Naše firma nabízí i finanční poradenství,  jelikož mnozí víte že při pojištění majetku pojišťovny chtějí buď mříže a nebo zabezpečovací systém. Pokud tohle splňujete tak potom Vám nabídnou větší krytí majetku. To Vám můžeme poskytnout také a nikam nemusíte chodit vše vyřídíme za Vás.

Máme široký výběr bank a pojišťoven, takže Vám pomůžeme vybrat, co pro Vás bude nejvýhodnější a nejlepší pro danou situaci. Samozřejmě nepojišťujeme jenom majetek, ale celkově zajišťujeme kompletní asistenci ve sféře finančních produktů. 

Servis u nás funguje tak že, když bude nějaká novinka či lepší varianta pro Vás, tak Vám dáme vědět, že je taková varianta a že by to pro Vás bylo výhodnější. Veškeré dokumentace a posílání dokumentů na pojišťovnu to Vás trápit nemusí, vše za Vás vyřídíme. Když budete mít nějaký úraz či škodu na majetku, tak nám zavoláte a mi přijedeme a dáme Vám veškeré věci ke zpracování a pak to mi pošleme a vyřídíme za Vás. Nikam nemusíte chodit a zjišťovat, co kde máte vyplnit a kam poslat. Vše z pohodlí domova. Lpíme na náš servis a chceme jen pro vás to nejlepší.


Co pro Vás dokážeme vše zařídit

Finanční produkty

Životní a úrazové pojišťění

Pojištění majetku (auta,domu,chaty a pod...)

Hypotéky + refinancování

Pojištění mazlíčků

Investice - ( Burza, Akcie, Dluhopisy a pod...)

Spoření na důchod

Spoření pro děti 
U nás je možnost navázat spolupráci, tvoříme tady tým, který bude pro lidi přínosem, budou vždy k nápomoci v tísni a budou dělat vše profesionálně a spolehlivě.

Podmínky: Musí Vám být 18 let a mít maturitu. To je vše co k navázání spolupráce potřebujete. 

                     

Můžete se zde objednat